Визначили чудодійний засіб від раку мозку

2017-07-31 06:41:22

Американські учені з'ясували, що куркуму можна використовувати для створення наночасток, які вбивають ракові клітини мозку.

Після проведення спостереження науковці відкрили новий метод боротьби з небезпечною пухлиною, оскільки хіміотерапія мало допомагає пацієнтам з подібним діагнозом.

Фахівці сподіваються, що надалі розробка дозволить знайти способи ефективного лікування онкологічних захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які люди вчаться брехати швидше й успішніше - дослідження

Головною проблемою для авторів проекту була нездатність молекул продукту розчинятися у воді. Про це повідомляє Nanoscale.

Науковці приєднали елемент до поверхні наночасток, що складаються з оксиду кальцію. Отримані компоненти породжують велику кількість агресивних молекул, які розташовуються усередині клітин і допомагають ліквідовувати пухлини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депресія міняє структуру мозку - лікарі

Зараз дослідники мають намір перевірити створену методику терапії раку на тваринах, і у разі підтвердження її безпеки, випробувати на людині.

Куркума багата активною речовиною, яка називається куркумін. Це поліфенол, що має антиоксидантну дію. У багатьох продуктах червоного кольору міститься поліфенол схожої дії, кверцетин. У сучасній харчовій промисловості обидві речовини широко задіяні і позначені у складі продуктів кодом Е100.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share