Медіаексперт розповість про темну сторону меседжерів

2017-07-31 05:23:22

4-6 серпня одним із лекторів фестивалю "Бандерштат" у місті Луцьку стане Андрій Бродецький. Він журналіст, медіаексперт, екс-головний редактор видання про технології "Apparat". Писав для видань "Republic", "Фокус", "Colta", "GQ", "Meduza", "The Village".

Андрій розповідатиме про сучасні технології та їх вплив на суспільство.

Він першим з українських журналістів зробив інтерв'ю з адміністраторами "груп смерті", а також знає все про темну сторону месенджерів.

На гутірковій сцені "Бандерштату" Андрій розповість, як Telegram використовують для вербування в ІД, відмивання грошей, торгівлю людьми і наркотиками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надія Савченко на "Бандерштаті" встановила рекорд

Андрій є автором найпопулярнішого Telegram-канала в Україні, зараз його читають 26 тис. осіб.

Гутіркова сцена "Бандерштату" буде дискусійним майданчиком, на якому обговорюватимуться нагальні питання захисту, збереження і примноження всього, що ми називаємо українським. Лекції читатимуть відомі у різних сферах українці, лідери громадської думки. Серед інших учасників гутіркової сцени Макс Кідрук, Іван Малкович, Микола Давидюк, Андрій Демчук, Анатолій Тапольський, Олександр Барабошко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фестиваль "Бандерштат" переїде

Фестиваль українського духу "Бандерштат" музична візитівка Волині, відбудеться 4-6 серпня у селі Рованці, що прилягає до Луцька.Учасникам АТО організатори гарантують безкоштовний вхід на фестиваль.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share