ДАБІ скасувала декларацію на скандальне будівництво "Kadorr" в Одесі

2017-07-25 13:17:22

За підсумками позапланової перевірки, яку провели в Одесі представники ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції) на будівельному майданчику по вул. Каманіна,16-А, було складено припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, пишуть "Известия".

В ході перевірки були виявлені грубі порушення проектної документації, змінена поверховість будівництва нової висотки і відстань майбутньої новобудови до вже існуючих будинків, пише видання. Ці порушення забудовник повинен усунути у встановлений законом час. В іншому випадку будівництво буде повністю заборонено. Але якщо висотність 24-х поверхового будинку можна повернути до колишніх, заявлених "презентаційним" для містобудівної ради проектом 9-16 поверхів, то що робити з відстанню до старих будівель? Адже новобудова на Каманіна буквально втиснута між іншими будинками. Про що неодноразово заявляли одеські громадські діячі.

Хмари на Анданом Ківаном стали згущуватися вже давно, сказано в статті. Ще у квітні начальник управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міськради Геннадій Мірошниченко висловив заклопотаність хаотичною забудовою одеського узбережжя, яку піратським чином веде "Kadorr Group". "Буде проведено ряд досліджень, оскільки існує певна ймовірність, що дані схили мають високий ступінь нестійкості, яка посилюється багатоповерховою забудовою в даному районі. Якщо найгірші побоювання фахівців підтвердяться, то міськрада буде вимушений звертатися в суд з метою скасування сертифікатів готовності введення об'єктів в експлуатацію", - зазначив чиновник.

Однак нинішня ситуація може виявитися для сирійського бізнесмена фатальною, прогнозує видання. У першу чергу тому, що за скасуванням декларації за законом піде скасування умов обмежень і в подальшому ця ланцюжок подій зробимо неможливим ... отримання прав власності на квартири для інвесторів "Kadorr".

Якщо раніше власник "Kadorr Group" вирішував всі "одеські проблеми" в Києві, то, судячи з останніх подій у столиці, справи у Аднана Ківана неважливі і там, відзначається в матеріалі. У Києві зараз також розглядається питання про грубі порушення містобудівної документації при проектуванні і будівництві будинку - РК "38-а Перлина" на вул. Жилянській, 68. Справа в тому, що держархбудінспекція видала дозвіл замовнику будівництва ТОВ "Кандорр Київ плюс" для виконання будівельних робіт з 24 листопада 2016 року об'єкта V категорії складності офісного центру з паркінгом. У матеріалі відзначають, що є в наявності зміна цільового призначення землі під забудову. Знову ж таки, вулиця Жилянська належить до історичних земель Києва та Генпланом міста заборонені будівництва на цьому місці. При проведенні інспекції вже столичними чиновниками теж було виявлено зміна цільового призначення землі класична схема, яку будівельні авантюристи практикують роками в Україні. Той же приклад з самовільним перевищення висотності будівлі, вказане в матеріалі.

Оскільки такі дії є фактично самозахопленням землі, в столичній міськраді вже подейкують про повернення цієї ділянки землі в міську власність, йдеться в статті.

І якщо проблеми Андана Ківана в Одесі ще можна пояснити наслідками невдалого "джихаду", який Власник "Kadorr" оголосив меру Труханова, то київські проблеми цілком ймовірно є провісниками початку обвалення всієї будівельної піраміди сирійського підприємця, прогнозують автори матеріалу.

Принаймні в Одесі серед інвесторів компанії вже почалася паніка, відзначає видання.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share