6 порад для чоловіків, які хочуть зробити свою кохану успішною

2017-07-27 11:22:22

Блогер Галина Герасим написала 6 порад для чоловіків, які хочуть зробити свою кохану успішною.

"Любі гетеросексуальні і бісексуальні чоловіки, я сьогодні усвідомила, що вам дуже важко живеться. Інтернет повниться порадами для жінок, як зробити багатим і успішним свого чоловіка, а ось таких прад для чоловіків просто нема! Це жахливо, коли гугл не знає відповіді на прості житейські запитання, тому я склала для вас список порад", - пише Галина Герасим.

Робота

Поцікавтесь у її роботодавця чи роботодавиці, чи платить він чи вона однаково чоловікам і жінкам. Чи часом не дискримінує при прийомі на роботу? Чи, бува, не ставить питань про декрет? І як там в нього з сексуальними домаганнями на робочому місці? А що зі скляною стелею? І, до речі, чи чоловіки на робочому місці відповідальні за чаї, бутербродики і каву на спільних посиденьках? Оскільки ваша кохана рано чи пізно, швидше за все, змінить місце роботи, поцікавтесь про це також в інших роботодавців у цій сфері. Створіть спільний гурток з іншими стурбованими чоловіками колежанок вашої партнерки і стежте за неусипним дотриманням рівності в сфері.

Хатні справи

Вдома не забувайте взяти на себе мінімум половину хатньої роботи. Ви не уявляєте, як надихає на успіх фраза "кохана, я знаю, що ти втомилась на роботі, а тобі ще і завтра робота, тому я помив підлогу, приготував їстоньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найрозкішніші наречені сезону

Даруйте знання

Оплатіть їй курси підвищення кваліфікації. Купіть ту книжку, яку вона давно хотіла і підкиньте кілька корисних контактів. А ви що думали, бізнес є бізнес, не буває прибутків без інвестицій.

Займайтеся собою

Будьте наповненим, щасливим, займайтесь собою. Не пропускайте рутинні відвідини лікарів. Не забувайте про манікюр і масаж. Що може бути кращою мотивацією, ніж доглянутий, розслаблений і щасливий коханий? Дійте по-чоловічому хитро, зорганізуйте парні сертифікати в спа, спільні заняття йогою і парні походи до перукарні. Таким чином не постраждає ні ваша маскулінність, ні розслабленість. І ви зможете провести більше часу з партнеркою.

Захоплюйтесь нею

Захоплюйтесь жінкою, хваліть її найкращі сторони. Особливо ту, якою вона до вас повертається, коли лежить на дивані і грає в "рослини проти зомбі".

Кохайтеся

Причиною того, що ваша жінка ще не стала Стівом Джобсом, королевою Єлизаветою і Шерил Сандберг в одній особі можуть бути ваші стосунки в спальні. Не забувайте чуйно відгукуватись на її потреби. Запишіться на курси кунілінгусу. Порно - це не курси. Не забувайте створювати атмосферу пристрасті і романтики.

Фотограф Ірина Недялкова зняла дивовижний сюжет про кохання, якому непідвладні роки.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share