Онук Пугачової відгуляв шикарне весілля

2017-07-28 09:13:22

27 липня син Крістіни Орбакайте і Володимира Преснякова 26-річний Микита Пресняков одружився на своїй коханій Альоні Красновой, 20 років.

Пара розписалася в Московському обласному палаці одружень №1, що в підмосковній Барвисі. Після цього молодята вирушили гуляти весільне торжество в підмосковне селище Жайворонки. На свято покликали близько 200 гостей.

Пугачова приїхала на весілля онука з Юрмали, де відпочивала після перенесеної операції. Раніше співачці зробили стентування судин в одному з науково-дослідних інститутів Москви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Галкін запостив фото 68-річної Пугачової в купальнику

У нареченої було дві весільні сукні і діамантова діадема. Поїздці в ЗАГС передував "викуп": наречений обсипав ряджених грошима з мішка і відгадав різноманітні загадки.

На святковій вечері Краснова змінила складний наряд на більш просту, однак відверту сукню, що оголює плечі. Силует "русалка" і напівпрозоре мереживо вигідно підкреслили її фігуру.

Кульмінацією вечора став перший танець молодят. Микита і Альона показали акробатичний номер, до якого готувалися разом із повітряними гімнастами. Щоб було зручніше, Краснова переодяглася в ансамбль з короткої пишною спідниці і кроп-топа.

Весілля Микити Преснякова не стало несподіванкою: Крістина Орбакайте навесні розповіла про наміри сина. Вона і взяла на себе частину турбот по підготовці до торжества. Відомо, що новоспечене подружжя зустрічалося три роки. Альона Краснова з Москви, її батько - солідний бізнесмен.

За словами наближених до молодят джерел, медовий місяць вони проведуть в Америці.

За інформацією інсайдерів, на честь одруження примадонна подарувала онукові свій особняк у Підмосков'ї, в селі Малі Бережки. Сама Пугачова нині живе в будинку чоловіка Максима Галкіна.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share