Капрал авіації на своєму весіллі "довела" чоловіка і його сина до сліз

2017-07-29 09:03:22

Американський морський піхотинець Джошуа Ньювілл і його подруга, капрал авіації Емілі Ліхан, вирішили узаконити свої стосунки. Емілі підготувала особливу промову для Гейджа - сина Ньювілла від першого шлюбу, чим зворушила батька і сина до сліз.

Після традиційних обрядів, клятв і обміну обручками молода дружина, попросила слово. Взявши мікрофон, вона зачитала звернення до 4-річного Гейджа, для якого офіційно стала матір'ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 70 самих найкрасивіших фотографій про любов та її плоди

"Я хочу, щоб ти був в безпеці, але доклав усіх зусиль, аби стати хорошою людиною. Сподіваюся, ти скоро зрозумієш, який ти особливий хлопчик. Ти такий розумний, гарний і добрий, ти допоміг мені стати тою, якою я є сьогодні. І хай не я дала тобі дар життя, але життя зробило мені подарунок. Це ти", - сказала Емілі.

Мати одеських п'ятірнят Оксана Кобелецька поділилася з користувачами соцмереж новими ніжними знімками своїх дітей. Вони одразу ж зворушили тисячі людей, які стежать за життям матері-героїні і унікальноюї п'ятірки. Оксана виховує малюків і старшу доньку сама.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share