"Коли людина помирає за кордоном, родичі можуть отримати грошову допомогу"

2017-07-30 21:26:22

 Шість років тому стикнувся із ситуацією, коли родичі хотіли повернути додому українку, яка померла за кордоном. Виявилося, в Україні таку послугу ніхто не надає. Вирішив займатися цим сам, розповідає власник фірми з міжнародних ритуальних послуг "Фунералія" 32-річний Олег Мілінський. Повертає померлих людей на батьківщину з будь-якої точки земної кулі.

 Кожна людина може звернутися до нас за безкоштовною консультацією. Дізнатися, як перевезти труну за найнижчою вартістю. Дзвонити можна цілодобово, розповідає Олег Мілінський. Ми підбираємо найдешевший варіант перевезення. Оплату беремо лише після виконаної роботи. Стараємося допомагати людям, у яких немає грошей. Робимо знижку або перевозимо тіло безкоштовно. Наприклад, чекаємо на друге замовлення, щоб забрати двох покійників за раз. Також організовуємо похорони чи кремацію в Європі. Запрошуємо до співпраці ритуальні фірми.

Олег Мілінський надає безкоштовні консультації відповідно до страхового законодавства ЄС. Заснував фірму "Європейський Центр Відшкодувань".

 Часто, коли людина помирає за кордоном, родичі можуть отримати грошову допомогу. Але про це не здогадуються. Це може бути ДТП, смерть на виробництві, смерть від хвороб або лікарських помилок. Тому, з 2009 року надаємо безкоштовні консультації. Повертаємо людям відшкодування. Суди разом зі страховими компаніями Європейського Союзу приймають нашу сторону. Також допомагаємо жертвам нещасних випадків на території ЄС компенсувати збитки упродовж більше 12 років. Це можливо, навіть якщо немає страхового поліса.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share