Танці біля басейну і нічний клуб: телеведучий перед весіллям розважався в Одесі

2017-08-01 22:37:22

Ведучий програми "Зірковий шлях" на каналі "Україна" Олександр Скічко відгуляв парубоцьку вечірку.

На свято запросив найкращих друзів, серед яких колеги Тимур Мірошниченко та Ігор Френкель. Хлопці відривалися по повній: танцювали біля басейну, випивали, дуріли, а потім вирушили в нічний клуб, пише viva.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий ТСН показав фото з весілля

"Все відбувалося в Одесі в колі друзів з семи чоловік, які знайомі один з одним. Завдяки цьому обстановка була легкою і невимушеною. Більш того, шестеро з них - ведучі, так що можна сказати, що у нас був великий корпоратив. У перший день прочесали всю Одесу: пляж, місцеві бари, караоке, завершальним етапом став нічний клуб, де і зустріли світанок. У підсумку спати я ліг в 9 ранку. Поспав всього три години і щасливий, як слон, з легким алкогольним залишком пішов купувати воду. Потім ми пішли на пляж і там вже відсипалися ", - розповів про вечірку Олександр Скічко.

На початку літа Олександр Скічко зізнався, що він нарешті одружується. Зробив пропозицію своїй дівчині Лізі Юрушевоїій, генеральному менеджеру київського готелю Fairmont. Заручини відбулися відпочинку в Дубаї.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share