Путін дозволив кримчанам не платити борги перед Україною

2017-08-01 00:09:22

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про правила погашення боргів жителів анексованого Криму перед українськими банками.

Путін підписав закон "Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації та про визнання такими, що втратили силу окремих положень законодавчих актів Російської Федерації". Про це йдеться в повідомленні на сайті Путіна.

Тепер буде діяти норма про відмову позичальника від взаємодії з особою, яка має підстави вимагати погашення заборгованості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін затвердив закон про курортний збір в Криму

Також позичальник може звернутися до Фонду захисту вкладників, який уповноважений реструктурувати заборгованості позичальника.

"Федеральним законом визначаються повноваження Фонду при здійсненні прав кредитора щодо юридичних осіб - боржників кредитних установ, розмір зобов'язань яких перевищує п'ять мільйонів рублів, а також осіб, які передали своє майно в заставу в забезпечення виконання зобов'язань зазначених юридичних осіб", - йдеться в повідомленні.

Раніше, Володимир Путін підписав прийнятий Державною Думою закон про спрощення процедури надання російського громадянства для українців.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share