Які труднощі можуть виникнути при отриманні візи до Австралії?

2017-06-27 12:51:22

Досвідчені туристи знають, що є країни, куди традиційно складніше отримати візу, ніж в інші держави. Навіть якщо ви маєте намір поїхати в країну тільки з метою подивитися визначні пам'ятки, не плануєте затримуватися більше ніж на пару тижнів, навіть не думаєте працювати і вчитися, є шанс, що вам відмовлять. І Австралія відноситься до списку якраз таких країн зі складною візовою політикою.

Які найпоширеніші причини відмови у візі в цю країну-континент? Як і в будь-якому іншому консульстві, в австралійському контролюючому органі вам відмовлять, якщо ви спробуєте їх навмисно або ненавмисно обдурити, надавши неправдиву інформацію в документах, або ж подасте неповний перелік документів на візу. Додамо, що якщо ви допустите помилки в документах і анкеті, яка заповнюється на англійській мові - віза в Австралію вам видана не буде.

Якщо ви подаєте заявку на тип візи, який не відповідає цілям вашого візиту, то і в цьому випадку є ризик, що вам відмовлять. До слова, якщо неправильно визначити термін поїздки, і він не буде відповідати цілям візиту до Австралії, то і в цьому випадку ви отримаєте відмову. Звичайно, якщо ви вже порушували міграційну політику країни, отримати дозвіл на в'їзд буде складніше.

Як і у випадку з іншими розвиненими країнами, працівники візового органу Австралії хочуть отримати від вас найбільш повну інформацію, яка гарантуватиме, що ви не маєте наміру залишитися в Австралії на незаконній підставі, для нелегальної роботи, проживання, навчання і так далі.

Тому крім обов'язкових документів ви можете подати і ті папери, які допоможуть вам довести чесність ваших намірів - квитки на літак, в тому числі на зворотний рейс, підтвердження бронювання номерів в готелі, довідка з місця роботи, бажано добре оплачуваної, довідки, що підтверджують, що у вас в країні є нерухомість, сім'я і так далі. Іншими словами, вам потрібно буде підтвердити зв'язок з батьківщиною.

Не завадить детально описати передбачуваний маршрут по країні, а також надати візи в інші країни, які послужать певним гарантом. Найбільш цінуються візи до Великобританії, Нової Зеландії.

На жаль, навіть якщо зібрати необхідний пакет документів, вам можуть відмовити. Якщо вам уже відмовили, або ви хочете мінімізувати шанси відмови, можна звернутися до профільних посередницьких фірм, які допомагають отримати візу в Австралію і будь-яку іншу країну.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share