Блогер показав унікальне місце на Курильських островах

2017-07-17 05:49:22

Російський блогер Сергій Доля показав дивовижні фото Курильських островів

Фотограф відправився на острів Ітуруп - найбільший острів архіпелагу. Площа острова становить 3182,65км². Протяжність берегової лінії 658,5 км

"Ітуруп - дивовижне місце. Саме там розумієш, що фантазія природи багатша за людську, - пише в своєму блозі Сергій Доля. Уявіть контраст білих скель з пемзи і чорних шестигранних стовпів з вулканічної магми. Знаю, на словах це звучить не дуже, проте видовище, яке відкривається на узбережжі Курильського острова, в реальності, так вражає, що я їздив туди двічі. Перший раз підвела погода - йшов проливний дощ і не зміг нічого толком сфотографувати. А через кілька днів зрозумів, що сильно пошкодую, якщо не повернуся туди зі другою спробою".

Одне з найкрасивіших утворень на острові, за словами блогера - чорні скелі. Їх структура схожа на тротуарну плитку у формі шестигранників, хоча насправді - це не плитки, а стовпи. Такі стовпці є на землі Франса Йосифа, на Стежці Велетнів в Ірландії і ще деяких місцях земної кулі. Стовідсоткової теорії їх походження немає.

"Пляж тут теж непростий - він складається з чорного титаномагнетитового піску, в якому присутній магнітний залізняк. Якщо покласти магніт в пісок, він "наїжачиться" як їжак- пише блогер.

Згідно адміністративно-територіального поділу РФ Ітуруп входить до складу Курильського міського округу Сахалінської області. Належність острова оскаржує Японія, яка розглядає його територію як своюИсточник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share