Коли внутрішній туризм в Україні вийде на новий рівень

2017-07-25 09:41:22

Країна, якою точно є чим пишатися - Україна! Пам'ятки, старовинні міста, багатовікова спадщина предків - це далеко не все. Озирніться навколо і подивіться на буйство фарб, яким природа щедро нагородила величні і мовчазні Карпати. Неможливо не закохатися в емоційність Чорного моря і не насолодитися релаксом на берегах Азовського. Пора досліджувати рідну країну і залучати іноземних туристів, які, напевно, гідно оцінять всю красу України.

Залишилися дрібниці: кожен може внести свій вклад в розвиток!

В сучасних умовах дуже важливо йти в ногу з часом. Поступово всі сфери життя переходять в online. Будь-які товари і послуги можна замовляти, не встаючи з улюбленого дивана. До недавнього часу така тенденція в Україні була чимось на зразок ноу-хау і всі ми захоплювалися такими можливостями. Але пройшло не так багато часу, і тепер все це для нас - реальність. Нарешті можна знайти житло подобово тут https://oktv.ua/posutochnaja-arenda-zhylja. Але ж для туристів це - особливо зручно. Квитки і дах над головою - те, про що ми дбаємо в першу чергу, плануючи поїздку куди-небудь. І якщо з проїзними документами все більш-менш зрозуміло, то з проживанням справи завжди йшли складніше. Ймовірність потрапити на шахраїв була настільки високою, що європейці будь-якими способами уникали бронювання приватного житла і віддавали перевагу готелям. А тепер, з появою порталу okTV, з'явилися такі можливості:

Бронювання кімнат, квартир, приватних будинків, баз відпочинку і готелів в єдиному сервісі. Це можна робити, знаходячись в будь-якій точці планети.

Оплата будь-якими зручними способами і гарантія захисту коштів, оскільки господар квартири отримує ваші гроші тільки за фактом заселення.

Зручні фільтри пошуку і наявність завжди актуального календаря зайнятості об'єктів. Дана опція заощадить багато часу і дозволить знайти те, що потрібно.

Якщо ви - господар квартири, ви можете викладати свої пропозиції без будь-яких ризиків і шукати орендарів (причому це - абсолютно безкоштовно!). Приймаючи іноземних гостей у себе вдома, ви не тільки заробляєте, але і знайомитеся з новими людьми. Можливо, деякі з них зможуть стати вашими друзями. Якщо ви належите до числа тих, кому потрібно орендувати квартиру до вашої уваги зручний ресурс. Вам потрібно зняти квартиру в Києві подобово тут або ви плануєте відвідати максимум українських міст і вам потрібні квартири в різних населених пунктах країни - бронюйте на okTV.

Туризм - одна з сфер життя, яка істотно підживлює економіку будь-якої країни. В Україні поки що не можна говорити про великий потік туристів, але до цього потрібно прагнути. Крок за кроком зміцнюючи свою репутацію в очах гостей країни, створюючи додаткові можливості і, звичайно ж, функціональні сервіси, які вже активно використовуються у всьому світі. Портал okTV дозволяє вирішити будь-які питання, що стосуються житла. У нашій країні є на що подивитися, нам є чим хвалитися і пишатися, є за що любити Україну. Зараз саме час почати ділитися цими почуттями з туристами!Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share