Дайте їм лайна, і не забудьте про пиріг — Мік Джаґґер випустив дві нові пісні

2017-07-31 20:00:22

Британський музикант Мік Джаґґер випустив дві пісні й три кліпи. Треки увійшли до міні-альбому Gotta Get a Grip/England Lost (Reimagined), який вийшов 28 липня.
На пісню England Lost зняли два кліпи. В одному знявся британський репер Скепта.


Пісня England Lost блюз із брейкбітовими ритмами. У ній ідеться про футбольний матч, в якому Англія програла.
"Пісня про те, що люди цілковито втратили розуміння того, де перебувають, вони незахищені. Кажу це з гумором, бо не люблю заяв "у лоб". Також там є крихкість, яка зараз властива усім громадянам Великої Британії", - каже артист.


Відео на England Lost зняли як фільм-нуар стиль американського кіно 1940-1950 років. У кліпі бізнесмен, який втікає від переслідування. Спочатку він біжить вулицями Лондона, потім за містом. Його збиває велосипедист, потім авто, в кінці він опиняється у водах океану. Коли його рятують дівчинка з натовпу закликає його опанувати себе.


Кліп на другу пісні Gotta Get A Grip знімали в нічному клубі. "Всі набивають кишені, всіх знімають на камеру, - співає Джаґґер. - Усі новини фальшиві. Дайте їм зжерти курку, дайте їм стейк, дайте їм лайна, і не забудьте про пиріг".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вийшла одна з найкращих пісень усіх часів

"Обидві пісні відповідь на тривожність і повне нерозуміння зміни політичної ситуації у Великій Британії", - каже музикант.

Мік Джаґґер вокаліст групи Rolling Stones - однієї із найвпливовіших груп в історії року. Колектив заснований 1962 року. До його складу входять також Кіт Річардс, Чарлі Воттс і Рон Вуд.
2003-го до 60-річчя Міка Джаґґера королева Великої Британії Єлизавета II посвятила музиканта в лицарі.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share