В Києві військові в знак протесту прикували себе до паркану Генштабу

2017-07-31 23:23:21

Бійці одного зі спецпідрозділів поновили свою протестну акцію прикували себе до паркану міністерства оборони. Вони кажуть, що стоятимуть так, аж доки не отримають усі документи та заслужені гроші.

Минулого тижня військові вже приковували себе до стовпа біля прохідної армійського міністерства. Пояснюють це тим, що на початку війни пішли воювати добровольцями, а потім групу запросили служити до Сил спеціальних операцій. Через конфлікт із керівництвом бійцям запропонували перевестися в іншу частину, але документи для переведення так і не видали, а із частини, де служили просто вигнали, повідомляє ТСН.

Хлопці кажуть, що понад рік не отримують зарплатні, не можуть ані демобілізуватися, ані влаштуватися на роботу. За їхніми плечима бої на Савур-Могилі, у Дебальцевому, розвідвиходи в районі Горлівки, однак посвідчення учасників АТО не має жоден із групи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські війська оточать Україну з трьох боків - експерт

"Ми писали і командуванню ССО, і до Генпрокуратури, і міністру оборони, і начальнику Генштаба, і в СБУ. У нас повний пакет документів на підтвердження того, що ми цілий рік намагаємося достукатися", - кажуть учасники протестної акції.

Після скандалу минулого вівторка бійцям пообіцяли вирішити їхні проблеми упродовж 48 годин, та майже за тиждень справа не зрушила з мертвої точки.



Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share