"Вбивство адвоката Грабовського -не єдине, є інші епізоди" - Матіос

2016-03-29 11:53:23

У справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського є інші епізоди. Про це заступник Генпрокурора-головний військовий прокурора Анатолій Матіос заявив на брифінгу сьогодні, 29 березня. Також зазначив, що через таємницю слідства відповідати на питання журналістів не зможе.

"Наразі йдуть слідчі дії. І я можу сказати, що це вбивство не є єдиним, є інші епізоди, над розкриттям яких ми зараз працюємо", - зазначив Матіос.

Крім того, він продемонстрував відео, на якому Грабовський обіцяє припинити захист з грушника Олександра Александрова. Адвокат одягнутий у майку та піджак, каже, що зрозумів свою помилку. Під час розмови грає тиха музика. На записі чути голос ще одного чоловіка, який задає Грабовському запитання.

Бо я вважаю неможливим його захищати у цій справі. Я зрозумів свою помилку", - каже Грабовський.

За словами Матіоса, кілька таких відозвернень слідчі виявили на одному з IT-сервісів. Також заначив, що через таємницю слідства не може надати більш детальні коментарі.

"Це непросте відео. І ви можете уважно в подальшому проаналізувати все, що побачили. І можете вибудувати версії. Можу порадити зрітє в корєнь", - сказав прокурор.
Нагадаємо, про зникнення адвоката стало відомо, коли він не прийшов на засідання у справі Александрова. Наступного дня правоохоронці почали розшук Грабовського та відкрили кримінальне провадження про вбивство.

25 березня Юрія Грабовського знайшли мертвим біля міста Жашкова Черкаської області.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share