У Запоріжжі покупців дешевого одягу вгамовували бійці з автоматами

2016-03-29 15:56:23

Сьогодні магазин вживаного одягу в Запоріжжі біля магазину на вулиці Парамонова. Щовівторка сюди завозять нову партію одягу. Цього разу під час відкриття магазину відбулася штовханинина.

"Серед інших приходять перекупщики, які "вигрібають" весь якісний товар, а потім продають його дорожче в інтернеті", - розповів очевидець кореспонденту "Депо юа"

Співробітники магазину відмовилися відкривати двері, поки натовп з декількох десятків чоловік не відійде на кілька кроків. "Минулого разу ви нам вже двері зламали", - пояснили вони. У відповідь люди ледь не почали "штурм" закладу. Вийшли охоронці, але не змогли заспокоїти покупців.

Згодом поруч зупинился машина камуфляжних кольорів, і з неї вийшли п'ятеро чоловіків у камуфляжі з автоматами. Вони змусили відвідувачів вилаштуватися у чергу та спокійно по одному заходити всередину.

Хто це був, достеменно невідомо. На думку більшості присутніх, людей вгамовували військові, але чи були на них якісь розпізнавальні знаки, очевидець не помітив.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share