У Мінекономрозвитку розповіли, що Україна експортувала у січні

2016-03-28 10:24:23

Експорт товарів з України у січні склав 2 мільярди доларів, повідомляє міністерство економічного розвитку і торгівлі на офіційній сторінці у Facebook.

"Більшість українських товарів, які продають закордоном, це продукція харчової, металургійної та машинобудівної промисловості. Лідером серед товарів на експорт залишається соняшникова олія. Обсяги її експорту зросли на 19 млн доларів", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначають, що позитивним явищем є відновлення виробництва у Луганській області: експорт з цього регіону збільшився з 5,7 млн доларів у січні 2015 до 28,1 млн доларів у січні 2016 року.

"Торговим партнером №1 є Європейський союз, на який припадає майже половина українського експорту. На країни СНД припадає близько 12%", - йдеться в повідомленні.

Основними причинами падіння експорту у січні стало обмеження Росією транзиту її територією при постачанні українських товарів до інших країн та російське ембарго та українські товари, зазначають у міністерстві.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share