З Мінська до Києва зачастять літаки

2016-03-28 16:06:22

"Бєлавіа" збільшує кількість рейсів з Мінська до Києва до п'яти на день і Одеси до щоденного влітку додає ще один - тричі на тиждень.

Про це повідомляє БелТа.

Раніше літаки "Белавіа" з Мінська до Києва літали двічі в день в аеропорт Бориспіль і двічі в Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни). З 25 квітня по 29 жовтня 2016 року буде виконуватися ще один рейс в Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни). Таким чином, в українську столицю "Белавіа" буде літати п'ять разів щодня.

Додатковий рейс буде щоденним з вильотом з Мінська о 14.15, з Києва (Жуляни) - о 17.15 за місцевим часом. Час у дорозі становитиме одну годину.

"Введення додаткових рейсів пов'язано в першу чергу з сезонністю. Так, з 27 березня набув чинності літній розклад, що означає початок високого сезону і підвищення попиту з боку відпочивальників", - процитували в прес-службі генерального директора ВАТ "Авіакомпанія "Бєлавіа" Анатолія Гусарова.

Додатковий рейс з Мінська до Одеси білоруський авіаперевізник має намір виконувати з 17 червня. Виконуватися він, як заплановано, буде тричі на тиждень на літаках Boeing 737-300 в двокласній компоновці.

Додаткові рейси будуть вилітати з Мінська по понеділках, середах і п'ятницях о 00.20, а прилітати до Одеси о 01.40. Зворотні рейси будуть відправлятися з Одеси о 03.30, а прибуватиме до Мінська в 04.55.

Нагадаємо, в листопада 2015 російським авіакомпаніям заборонили літати в Україну. Велика частина пасажирів стала добиратися через Мінськ.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share