Без нового уряду Україна не отримає $1 мільярд від МВФ - Порошенко

2016-03-28 21:00:22

Президент Петро Порошенко заявив, що без призначення нового уряду Україна не отримає 1 млрд доларів від МВФ. Про це він сказав під час зустрічі із депутатами фракції БПП.

"Не потрібне російське телебачення, коли є новини демократичних сил на нашому телебаченні. Політичні технології на фоні горя на Донбасі страшні. Ніхто не виграє внаслідок дострокових виборів", - заявив Порошенко.

"У США чекають на Україну, але ми маємо знайти сили і обрати новий уряд. Мова йде про 1 млрд кредитних гарантій МВФ у разі призначення нового уряду, нову програму щодо оборони держави, що затверджена в Конгресі. Не буде рішення - не матимемо гарантій МВФ і програми", - додав він.

"Ми одна команда, рішення має приймати не тільки прем'єр-міністр, а спільно. Місяць немає уряду. Не працює уряд, депутати, окрім тих, хто під АП мітингує замість того, щоб працювати", - продовжив Порошенко.

Президент також звернувся до депутатів Сергія Лещенка та Мустафи Найєма із запитанням "Чого ви говорите про ГПУ, а мовчите про уряд, там менше свербить?".

"Ризик дострокових виборів є і наближується з кожною хвилиною. "Красавці" з нашої фракції допомагають цьому", - заявив Порошенко.

На фракції також йшлося про те, що дедлайн щодо зміни уряду 31 березня, а генпрокурора Віктора Шокіна у відставку мають відправити 29 березня.

Як відомо, 30 березня Порошенко вирушить із візитом до США.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share