Нафта дешевшає через надлишок

2016-03-29 05:55:23

Світові ціни на нафту в понеділок змінили динаміку торгів і стали знижуватися, оскільки інвестори знову звернули увагу на надлишок пропозиції, свідчать дані торгів. Brent подешевшала на 1,54% - до 40,40 долара за барель, WTI подешевшала на 1,06% - до 39,04 долара за барель.

Про це пише "Прайм".

Раніше ціни на нафту росли завдяки скороченню видобутку в США і високому попиту на бензин, а також планам країн-виробників заморозити видобуток на рівні січня.

"Ринок нафти залишається перенасиченим, і угода по заморожуванню рівня видобутку не прискорить повернення світового ринку нафти до балансу в доступному для огляду майбутньому", - пояснив газеті The Wall Street Journal аналітик Energy Management Institute Домінік Чірічелла.

Інвестори також чекають публікації пізніше на цьому тижні нових даних по запасах нафти в США. Тижнем раніше комерційні запаси нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) збільшилися на 9,4 мільйона барелів, або на 1,8% - до 532,5 мільйона барелів. Зростання виявився втричі вищим за очікування аналітиків щодо збільшення індикатора на 3,09 мільйона барелів - до 526,29 мільйона барелів.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share