Промисловість очікує покращення - Мінекономрозвитку

2016-03-29 10:15:22

Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує зростання промислового виробництва в січні-червні 2016 року на рівні 2% через збільшення попиту та цін на світових ринках, відновлення виробництва в окремих галузях.

Відповідний прогноз міститься в аналітичному матеріалі, опублікованому на сайті міністерства, пише УНІАН.

"Основними чинниками відновлення промисловості в першому півріччі стануть поступове покращення кон'юнктури на світових ринках, відновлення виробництва в окремих галузях економіки, покращення фінансового стану підприємств, а також збільшення інвестиційного і споживчого попиту", - йдеться у повідомленні.

Водночас автори аналітичного звіту застерігають, що негативно можуть вплинути на промисловість активні військові дії на сході країни, а також торговельні обмеження з боку Росії.

Нагадаємо, зростання промислового виробництва в Україні в лютому 2016 року порівняно з лютим 2015 року становило 7,6%.

Порівняно з попереднім місяцем, січнем 2016 року, зростання промвиробництва в лютому становило 8,2%. Із початку року, за січень-лютий, зростання промвиробництва становило 2,9%.

За інформацією Держстату, найбільше зростання виробництва в лютому 2016 року порівняно з лютим 2015 року зафіксовано у виробництві фармацевтичних препаратів на 35%, виробництві коксу й продуктів нафтопереробки на 30%, видобутку кам'яного та бурого вугілля на 27,9%.

Найбільше зростання виробництва у лютому порівняно з попереднім місяцем зафіксовано у виробництві комп'ютерів у 2,2 раза, у виробництві машин і обладнання на 43,5%, виробництві меблів на 41,9%, виробництві електричного обладнання 39,7%.

Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share