Україна покаже нові літаки на військовій виставці в Індії

2016-03-29 09:30:23

Державне підприємство "Антонов" продемонструє ряд своїх останніх розробок в літакобудуванні на виставці зброї Defexpo, яка пройде 28-31 березня в індійському штаті Гоа. Очікується, що "Антонов" представить проект нового транспортного літака Ан-132, розробленого на заміну Ан-32, а також літаки Ан-148 і Ан-178.

Про це пише "Дзеркало тижня".

"На заміну добре відомого в Індії літака Ан-32 "Антонов" пропонує новітній багатоцільовий транспортний літак Ан-132 вантажопідйомністю до 9,2 т. Ця програма реалізується у взаємодії з партнерами з Саудівської Аравії з участю провідних компаній світової авіаіндустрії. Підприємствам Індії пропонується прийняти участь у створенні цього літака, а міністерствам і відомствам країни стати його замовниками", йдеться в повідомленні компанії.

Раніше повідомлялося, що "Антонов" підписав угоду про будівництво літаків в Саудівській Аравії. Документ містить конкретні плани щодо постачання, організації експлуатації, післяпродажної підтримки літаків сімейства Ан-132, Ан-148 і Ан-178. Він також стосується подальших робіт по запуску коопераційного виробництва Ан-132 в Саудівській Аравії. Крім того, "Антонов" має намір створити авторизовані сервісні центри в країнах Латинської Америки, Азії і Африки. Потенційно, це може означати зростання попиту на літаки українського виробництва.

ДП "Антонов" провідний український розробник та виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер у ніші транспортних літаків самого широкого призначення. Підприємство співпрацює з 76 країнами світу. За рішенням уряду, з квітня підприємство входить до складу держконцерну "Укроборонпром".Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share