Як економити на УЗД?

2016-03-29 12:20:22

"Я завжди роблю УЗД у мами в Переяславі-Хмельницькому, - розповідає 25 річна Таїсія Березкова Gazeta.ua. Жінка живе в Києві і часто має гінекологічні проблеми.

"У столиці сходити у приватну клініку до гінеколога коштує 300 гривень за консультацію плюс 250 віддати за УЗД. Я пішла раз у державну, так там лікарка, як тигриця, бо я там не зареєстрована, і каже: "УЗИ саме найдете , где сделать". А я хочу людського ставлення", - ділиться Таїсія.

На вихідні жінка приїздить до мами у райцентр Переяслав-Хмельницький за 80 км від столиці. Тут вона зареєстрована і до гінеколога ходить безкоштовно. Аналізи, зокрема і УЗД робить у платному кабінеті.

"Плачу 180 гривень замість 250. Якщо їздити лише заради УЗД, то це не вигідно, бо дорога в обидва кінці коштує 70 гривень. А так, як я все одно їхала б до мами, то маю вигоду. Так само і мої дві подруги. Їх я запрошувала у відпустку пожити у мене, вони пройшли УЗД. Цікаво, що завжди є акції. Приміром, коли робиш УЗД щитовидки, безкоштовний аналіз гормону цієї залози. Якщо УЗД органів черевної порожнини, то безкоштовний загальний аналіз крові. Якщо УЗД нирок, то аналіз на ниркові проби", - розповідає вона.

32-річна киянка Олена Свириденко теж економить. Вона мешкає неподалік приватної клініки. Уважно слідкує за всіма акціями.

"Ці там космічні. Наприклад, обстеження у гінеколога і мамолога із двома УЗД коштує 1300 гривень. Це для непідйомна сума. Але бувають дні, коли в клініці зникає черга із багатих клієнтів. Тоді, щоб не простоювати, вони роблять акції. Недавно я купила це обстеження за 399 гривень замість 1300. А чистку зубів узяла за 99 замість 500. Єдина маленька незручність, там певний термін, тижнів 3-4, щоб відвідати цього лікаря", каже жінка.

Не обов'язково жити біля клініки, щоб слідкувати за знижками. В Інтернеті є сайти накшалт "КупиКупон". Варто підписатися на розсилку , і щодня приходитимуть повідомлення про акції і знижки в столиці. Це стосується не лише медичних закладів, але й розважальних: Аквапарку, ресторанів тощо. Розраховуєшся карткою, роздруковуєш спеціальний купон і з ним йдеш у заклад.

Читайте також: Лікарі зробили унікальне УЗД-фото двійні: один малюк втішає іншогоИсточник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share