Apple випустила виправлену збірку iOS 9.3 для порятунку iPad 2

2016-03-25 13:16:02

Компанія Apple випустила виправлену збірку iOS 9.3 для iPad 2.Вона йде під номером 13E236 і вже почала поширюватися серед користувачів iPad 2. Це така ж збірка iOS 9.3, що випущена для всіх в понеділок (номер 13E234 для iPhone і 13E233 для iPad), але з виправленою проблемою активації.

Користувачі гаджетів iPad 2, які перетворилися на "цеглу", можуть встановити нову прошивку. Для цього потрібно підключити планшет до iTunes на комп'ютері або через налаштування пристрою, як зазвичай і завантажити її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Apple представила новий iPad

Після виходу оновлення iOS 9.3 користувачі "старих" мобільних пристроїв Apple, в особливості ранніх версій iPad, почали на наступну проблему: після установки оновлення пристрій не вдається активувати, на дисплеї з'являється екран блокування активації і пристрій так і застряє на цьому етапі, стаючи фактично марними.

Вчора ввечері Apple опублікувала інструкцію для постраждалих користувачів на сайті підтримки, але це не допомогло всім. Потім компанія припинила роздавати iOS 9.3 для "старих" пристроїв на зразок iPad Air і більш ранніх версій, а також iPhone 5s і більш ранніх версій.

Нагадаємо, оновлення iOS 9.3 перетворює iPad у "цеглини".Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share