Українці створили кулон SenStone, який перетворює голосові записи в текст

2016-03-28 12:32:23

Українська стартап-команда представила перший вітчизняний технологічний стартап у сфері моди. Це кулон SenStone, який вміє перетворювати голосові замітки в текст, не виймаючи телефон. Його показали на Kyiv Fashion Week.

SenStone робить замітки в один клік, на ходу переводить текст і сортує за паттернам і темами. Наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій тощо, які створює користувач. В комплекті до кулона йде додаток записна книжка, в якій нотатки сортуються також по терміновості, з нагадуваннями і чеклистом.

Кулон 2,9 мм в діаметрі і вагою 26 р розпізнає 7 мов і тримає заряд батареї до трьох днів. Він вміє запам'ятовувати 30 хвилин диктування з 97% точністю розшифровки. Штучний інтелект розпізнає голос власника і виділяє його на тлі загальної записи. Також за допомогою голосу кулону можна віддавати різні команди, наприклад, написати email або зробити запис у блозі. Такі можливості заявлені на сайті SenStone.

Аксесуар можна носити на ланцюжку у вигляді кулона, на одязі у вигляді брошки або повісити на браслет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Samsung вмонтувала "розумний " дисплей у мотоцикл

"Замислювався SenStone як проста кнопка для забудькуватих людей (таких як я). Ідея в тому, щоб записати думки швидко, зручно, не виймаючи телефон. Особисто у мене з нотатками завжди був безлад. Смартфон допомагає їх організувати, але навіть у ньому кілька різних додатків, і потім відшукати потрібну інформацію досить складно. Не кажучи вже про паперових нотатках, знайти які взагалі нереально!" розповів Назар Федорчук у своєму Facebook.

У найближчі кілька місяців команда має намір доопрацювати прототип і запустити краудфандинговую кампанію на запуск серійного виробництва. У продаж SenStone надійде не раніше кінця 2016 початку 2017 року. Попереднє замовлення можна оформити на сайті вже зараз. А поки проект розвивають на потужностях хардверного інкубатора IoT Hub в Києві.

Нагадаємо, цього місяця український стартап Maggie отримав $70 тис інвестицій.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share