Новинка Apple iPhone SE підірвала ринок Китаю

2016-03-29 06:20:23

На ринку Китаю Apple iPhone SE користується надзвичайним попитом.З дня старту офіційного замовлення на модель iPhone SE в Китаї подано понад 3,4 млн заявок. Про це повідомляє iphones.ru.

Незважаючи на любов до великих екранів з діагоналлю від 5,5 дюймів, китайці добре ставляться до компактного "iPhone 5s з начинкою флагмана".

Найпопулярніший колір "золотий". На нього припадає 1,3 млн попередніх замовлень. Модель в кольорі "рожеве золото" не менш популярна. Таке забарвлення замовили 1,2 млн разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Користувачі iOS 9.3 поскаржились на нову проблему

Цього разу компанія Apple, замість традиційного відкриття продажів в магазинах Apple Store, прийняла рішення відкрити офіційний онлайн передзамовлення на анонсовані новинки. Робиться це для того, щоб біля офіційних роздрібних магазинах не шикувалися величезні черги.

Про офіційні цифри, які фігурують в продажах анонсованого iPhone SE, стане відомо наступного тижня.

Сьогодні вночі починається офіційне передзамовлення на модель iPhone SE на сайті Apple. Версія смартфона на 16 ГБ обійдеться в $399. За модель з 64 ГБ Apple встановила цінник в $499. Про терміни поставки і появу смартфона в роздрібних магазинах поки нічого не відомо.

Нагадаємо, 21 беоезня Apple представила новий iPad.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share