Шимків не хоче очолювати міністерство в уряді Гройсмана

2016-03-29 05:20:22

Заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків відмовляється від можливого призначення міністром охорони здоров'я, адже це суперечитиме поняттю технократичного підходу до формування уряду.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я не люблю коментувати чутки, але оскільки до мене звернулось багато журналістів, депутатів, активістів, повідомляю - я не погоджуся на посаду міністра охорони здоров'я, адже таким чином порушується основне поняття технократичного підходу до формування уряду", - написав Шимків.

Заступник глави АП зазначив, що не має управлінського досвіду роботи у медичній галузі та довготермінового бачення для реалізації реформи. Окрім того, він повідомив про конфлікт інтересів, адже батько Шимківа багато років ремонтує медичне обладнання у Львові.

"Я неодноразово публічно заявляв, що моя сила в координації та об'єднанні зусиль, а це є посада віце-прем'єра. Також говорив, що для координаційних посад не потрібне міністерство, адже найголовніша потреба сьогодні - це узгодження та міжвідомча координація зусиль", - наголосив Шимків.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share