Макс Барських розповів про ставлення до стосунків на одну ніч

2016-03-25 13:10:02

Напередодні повернення Макса Барських з Лос-Анджелеса, журнал "Телегід" присвятив артисту обкладинку свого нового номера

Журналістам видання Макс дав розгорнуте інтерв'ю про своє життя в Америці та роботі на відстані, а також зізнався, коли представить новий кліп на хіт "Займемся любовью".

"Вперше моє відео знімалося на відстані, в різних країнах. І я сам не можу дочекатися виходу кліпу. Уже в квітні ми зможемо поділитися з вами новою історією, сповненою пристрастю, любов'ю і сексом", - розповів "Співак року" про свою нову відеороботу.

Незважаючи на всю відвертість своєї творчості Макс Барських каже, що в звичайному житті відносин на одну ніч не схвалює:

"Вони спустошують тебе, - каже співак. - Ти віддаєш свою енергію людині, яку більше не побачиш, частина тебе зникає безслідно, залишаючи порожні клітинки. Я люблю відчувати, люблю, коли це щось більше, коли секс перетворюється в заняття любов'ю, коли тобі хочеться людину а не її тіло".

В інтерв'ю журналістам співак анонсував свій весняно-літній тур з клубною програмою "Подруга-ночь". Гастролі стартують 23 квітня в Дніпропетровську і охоплять понад 15 міст. Крім України виступи відбудуться в Білорусі і Казахстані.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share