LOBODA показала, як створювався екшн-кліп "К черту любовь"

2016-03-28 10:02:22

48 знімальних годин, 50 осіб і технології світових блокбастерів - LOBODA показала, як знімався її гучний кліп.

LOBODA виклала в мережу мініфільм про створення свого кримінального кінокоміксу на пісню "К черту любовь".

Над новою відеороботою співачки працювала інтернаціональна команда з 50-чоловік на чолі з продюсером артистки і режисером кліпу Нателлою Крапивіною, режисерами-постановниками Славою Губським і Сергієм Гуманом, а також оператором Іваном Гудковим, відомим завдяки своїм роботам у фільмах "Відлига", "Пітер ФМ " та ін.

Зйомки тривали більше 48 годин в одному зі знімальних павільйонів Києва. "К черту любовь", характерною рисою якого став тарантіновський почерк, є другим кліпом LOBODA за останній рік, знятим в столиці.

А щоб відповідати кримінальній естетиці екшену LOBODA на знімальному майданчику відмовилася від послуг дублерів і все трюки виконувала сама. Для цього артистка найняла інструктора з акробатики, повітряної гімнастики та еквілібристики, а також пройшла курс тренувань, де освоїла техніку виконання сальто, фляки і рукопашного бою в польоті.

Під час зйомок LOBODA занадто захоплювалася процесом і іноді зачіпала підбором партнерів за кадром. Не вдалося уникнути травм і самій артистці - під час польотів і стрибків співачка сильно пошкодила ногу, але навіть такий малоприємний інцидент не зміг перешкодити робочому процесу і після заморозки гомілковостопних зв'язок LOBODA продовжила роботу в кадрі.

Також на зйомках кліпу застосовувалися найбільш потужні сучасні технології для створення кінофільмів:

"Схема світла була побудована нами таким чином, що в будь-який момент можна було запалити чи загасити всю локацію одним рухом, - розповів оператор кліпу Іван Гудков. - Ми використовували величезну кількість сценічного і кіносвітла, а також задіяли найбільший і єдиний в Україні кінокран, на який знімають світові блокбастери".

Продюсер співачки Нателла Крапівіна вважає нове музичне відео повним нестандартних рішень і каже, що виконаною роботою команда залишилася задоволена.

Нагадаємо, в лютому відбулася прем'єра екшн-кліпу LOBODA "К черту любовь". За перші тижні його переглянули понад 2,5 млн користувачів на Youtube, а сам сингл зайняв лідируючі рядки радіочартів за версією експертного музичного ресурсу TopHit.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share