Холлі Беррі дала чоловіку другий шанс

2016-03-28 14:27:22

Холлі Беррі та Олів'є Мартінес з дітьми провели канікули в Мексиці, де вони відпочивали кілька тижнів тому. Це говорить про те, що знаменитості вирішили почекати з розлученням. І джерела, наближені до зоряної пари, тільки підтверджують припущення преси.

"Тут все залежить від Холлі. Якщо вона вирішить не розлучатися, то Олів'є буде тільки радий цьому, тому що він ніколи не хотів розлучення. Коли Холлі подала на розлучення, справи у них йшли і справді неважливо, однак злість пройшла, і все ще може бути добре. Олів'є дуже любить Холлі і їх сина Матео і хоче бачити їх кожен день. Тим більше, через дитину він готовий зробити все, щоб зберегти шлюб. Олів'є не бажає, щоб його дитина страждала через розлучення батьків. До Нали він також відноситься як до своєї рідної дочки. Зараз відносини Олів'є і Холлі складаються дуже добре, всі скандали залишилися позаду, і тепер вони тверезо оцінюють ситуацію, хочуть зробити так, як буде краще для їхніх дітей", - розповів інсайдер.

Інше джерело було упевнене, що розлучення Беррі все ж доведе до кінця, незважаючи на те, що між нею і Олів'є "все ще багато любові", хоча маленьку ймовірність збереження шлюбу все ж залишав. Коли журналісти звернулися до представників знаменитостей, щоб дізнатися, на якому етапі зараз знаходиться шлюборозлучний процес, розпочатий Холлі в минулому році, то отримали одну і туж відповідь:

"Поки ніяких змін в статусі немає. Вони, як завжди, дружні".Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share