IQ блондинок виявився вищим, ніж у жінок з іншим кольором волосся - вчені

2016-03-28 09:17:22

Виявляється, блондинки розумніші, ніж прийнято було думати. Стереотип пов'язаний з їх не дуже видатними здібностями виявився хибним. Це підтвердили психологи з Університету штату Огайо.

Американські вчені провели дослідження, яке порівняло коефіцієнт інтелекту (IQ) блондинок з IQ дівчат інших типажів, йдеться в статті, опублікованій в журналі Economics Bulletin.

Психологи проаналізували дані, зібрані під час Національного лонгитюдного дослідження молоді (віку 14-21 рік), проведеного ще в 1979 році.

І з'ясувалося, що стереотипне уявлення про дурість блондинок не відповідає дійсності. Здивувало вчених і те, що їх коефіцієнт інтелекту (IQ) виявився навіть трохи вище, ніж у брюнеток, шатенок і рудих. Середній IQ блондинок становить 103,2. У шатенок цей показник склав 102,7, у рудих 101,2, у брюнеток 100,5.

При цьому вчені відзначають, що інтелектуальну перевагу блондинок над іншими жінками не можна вважати доведеною, оскільки різниця в IQ між ними знаходиться в межах статистичної похибки.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share