Путівник "Французькою весною" в столиці: кіно та музика

2016-03-28 12:30:23

Цього року фестиваль "Французька весна" представить масштабну кіно програму, а також цікаві музичні концерти на будь-який смак.

Пропонуємо ближче познайомитися з запланованими заходами.

Музична програма

30 березня о 19:00 в Національній філармонії відбудеться фортепіанний концерт П'єра-Лорана Емара.

4 квітня о 19:00 в Національній опері презентують Національний культурно-мистецький проект "ТРИ "С": Скорик Cильвестров Станкович".

12 квітня о 20:00 зал Малої опери підірве колектив Rapsodie гурт який поєднує реп та класичну музику. На емблемі гурту зображений пацюк з метеликом це символ наполегливої тварини, яка не тільки невпинно шмигає по каналізаційних стоках, але й з легкістю прокрадається в оперні зали.

22 квітня о 19:00 в Київському національному академічному театрі оперети поціновувачі класичної музики зможуть відвідати концерт "Віват Офенбах!" , диригент Філіпп Уї. Публіці представлять найвідоміші твори французького композитора Жака Оффенбаха.

Розклад кінопоказів

6-9 квітня в кінотеатрі "Київ" відбудеться фестиваль допрем'єрних показів. Глядачі побачать три французькі комедії, які ще навіть не вийшли на екрани в самій Франції: "Зразкова сім'я", "Асфальт", "Новини з планети Марс", "21 ніч разом з Патті".

"Дуже цікава підібралася програма допрем'єрних показів. Це ті фільми, які представляють французьку комедію різної спрямованості. Від трагікомедії до такої веселої комедії положень. Там є і арт-комедія, це фільм "Асфальт", який брав участь в Канському фестивалі, і є така трагікомедія "Зразкова сім'я", в якій зібралися всі французькі зірки", - коментує кінопрограму фестивалю Денис Іванов, директор компанії "АртхаусТраффік".

15-17 квітня в кінотеатрі "Київ" глядачі побачать три шедевр Жака Одіяра: "Пророк", "Іржа та кістка", "Діпан".

"Три шедеври одного з головних французьких авторів сучасності. Від "Діпана", який отримав Золоту пальмову гілку до "Пророка", який отримав гран-прі Канн. Такі ретроспективні покази дозволяють навести різкість на режисера і на різні грані його творчості. Одіяр - дуже важливий автор для французького кіно, якого тут багато людей, які не кіномани, скажімо так, широка аудиторія, не знає. І мені здається, що такі ось покази дозволяють познайомиться ближче з тим, хто представляє якийсь інтерес у французькому кіно", - зазначає Іванов.

22-23 квітня кінотеатр "Україна" запрошує на "Довгі ночі коротко метра".

"Свого часу "Ночі короткого метра" - це був перший проект Французького інституту, який показав мистецтво французького кіно. Цього року вони пройдуть в 17 містах, в принципі - заїдуть в усі великі культурні центри України. Ніч короткого метра - це головні короткометражні фільми Франції. Короткометражне кіно вважається мистецтвом таким же важливим, як і повнометражне", - додає Іванов.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share