У Києві презентують виставку епатажного вуличного художника

2016-03-28 13:40:23

Вперше в Україні в Музеї історії Києва в рамках виставки "ILLUSION" будуть представлені роботи епатажного стріт-арт художника Джоні Крека. Хоча митець старанно приховує свою особистість, його численні графіті відомі у багатьох країнах світу й особливо мешканцям Нью-Йорку та Берліну.

Леонора Янко, мистецтвознавець та директор галереї LERA LITVINOVA GALLERY каже, що роботи Крека - це виклик одноманітності та буденності, своєрідний поштовх у кризі знаходити натхнення, а у буденному житті "вмикатися" та просто радіти життю.

Стріт-арт - мистецтво відкрите для всіх, але швидкоплинне і недовговічне. Яскраві зображення зі стін великих міст безжально знищуються заради сірої нудьги. "Illusion" - це своєрідне бажання Крекера примусити людей замислюватися і думати, або, принаймні, насолоджувалися його мистецтвом. Це проект, що демонструє гру стрімко знищуваних арт-об'єктів у світі, де перевага надається не мистецтву, а яскравій рекламі з її маніпуляціями.

Спеціально для виставки в Музеї історії Києва Джоні Крек підготував нову серію робіт, яку, сподівається, гідно оцінить українська публіка.

Виставка "ILLUSION" триватиме з 5 17 квітня 2016 року.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share