Гаррісон Форд допоможе хворим на епілепсію

2016-03-29 13:15:23

Голлівудський актор Гаррісон Форд виставив на аукціон жилетку, яка належала його герою Хану Соло у сьомому епізоді "Зоряних воєн". Чоловік став учасником благодійної акції, організатором якої став медичний центр NYU Langone Medical Center's FACES (центр пошуку лікування епілепсії і апоплексичних ударів).

"Я був вражений роботою центру на тему дослідження лікування цього захворювання, - заявив Форд. - Я дуже сподіваюся на те, що ця куртка допоможе зробити хоч що-небудь, щоб продовжити наукові дослідження".

Нагадаємо, що актор добре знайомий з цим захворюванням, оскільки його дочка Джорджія страждає на епілепсію.

"Коли ви бачите, коли твоя рідна і кохана людина страждає, це з'їдає тебе зсередини. Ви розумієте і бачите, як хвороба впливає на її життя, тому відчайдушно вживаєте спроби щось змінити. Ви шукайте будь-який спосіб, який допоможе зробити її життя більш комфортним і ефективним", - поділився Харрісон.

На куртці актор залишив свій автограф, зараз вона виставлена на продаж. Стартова ціна лота - 33 тисячі доларів. Цей жилет - частина класичного образу Хана Соло, одного з головних героїв фантастичної кіносаги, пілота космічного корабля "Тисячолітній сокіл". Торги пройдуть до 11-го квітня, тому сума може збільшитися.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share