На Docudays UA показали український фільм, який отримав нагороду в Болгарії

2016-03-28 21:35:23

28 березня в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA був представлений короткометражний фільм "Інтерсекція".

Режисерська робота Дмитра Сухолиткого-Собчука була представлена в програмі DOCU/Україна.

Режисер фіксує камерою життя ромської спільноти малого румунського міста, що знаходиться на перехресті провінційної дороги та міжнародного шосе.

Фільм отримав головний приз у номінації "Найкращий документальний фільм" на Міжнародному фестивалі студентських фільмів "Нова хвиля", який проходив в Софії з 20 по 23 січня 2016 року.

"Насправді, я їхав знімати фільм про українців в Румунії. Але вони живуть дуже розміренним життям. Тому я почав шукати щось цікавіше", - жартує режисер, який майже місяць провів поруч зі своїми героями, мав з ними спільне дозвілля та поступово зближався з ними.

Окрім "Інтерсекції" до першого блоку національного конкурсу DOCU/Україна увійшли фільми: "Втрата.Знахідка" Оксани Карпович про іммігрантський досвід, "Григорівський синдром. Частина третя" Дмитра Глухенького про кохання на межі цивілізації та людської моралі та "Панорама" Юрія Шилова про Валентина, який 44 пропрацював кіномеханіком столичного кінотеатру "Кінопанорама"

Конкурс DOCU/Україна вперше стартує на Docudays UA. Будуть показані 12 короткометражок про наше життя сьогодні від молодих українських режисерів.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share