На фестивалі буде дегустація вина

2016-03-28 21:20:22

 Прекрасні дівчата будуть показувати сукні з переробленого й очищеного сміття, розповідає Матьє Арден, директор Французького інституту в Україні.

 Вбрання створила дизайнерка Ізабель Тош. На її одяг цікаво дивитися. Він ще й спонукає замислитися над проблемою відходів. Вони катастрофічно засмічують наше довкілля.

Показ мод відбудеться 2 квітня в дніпропетровській галереї "Арт-світ" в рамках ХІІІ фестивалю "Французька весна". Захід пройде в семи містах України.

 Франція, крім моди, славиться ще й кухнею, парфумами. Але цього дуже мало було на фестивалях в попередні роки. Цього разу проведемо майстер-класи з кулінарії, організуємо дегустацію вина.

Театральну програму "Французької весни" представлять класичними спектаклями й сучасною постановкою виставою-пантомімою "Блаблабла". Французи пам'ятають, що засновник паризької школи мімів Марсель Марсо мав українське коріння. Його мати Ганся народилася в селі неподалік Коломиї на Прикарпатті.

 Пантоміма гастролюватиме в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Одесі, продовжує директор Матьє Арден. Обрали цю виставу невипадково. Знаємо, що українському глядачу подобається пантоміма. Такий театр нетиповий у ньому задіяна тільки одна клоунеса. Вона вдягнена дуже незвично і говорить лише: "Блаблабла".

Деякі фільми кінопрограми фестивалю ще не вийшли на екрани навіть у Франції.

 Цьогоріч покажемо різні напрямки комедії від трагікомедії до фільмів, у яких глядача смішать безглузді, кумедні випадки з життя героїв, розповідає директор кінопрокатної компанії "Артхаус Траффік" ­Денис Іванов, 37 років.

 Також організуємо "Ночі короткого метра". Сеанси триватимуть від 3 до 6 годин. Короткометражки таке ж важливе мистецтво, як і повнометражні стрічки. Покажемо фільми Жака Одіяра. Він володар "Золотої пальмової гілки" та гран-прі Каннського фестивалю.

Фестиваль "Французька весна" триватиме в Україні до кінця квітня.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share