Перші кроки в анальному сексі

2016-03-29 10:55:22

Анальний секс залишає табуйовані теми і стає все більш поширеним. Але ті, хто хоче долучитися до цього задоволення вперше, закономірно задаються питанням: як освоїти анальний секс без болю?
Інформацією на цю актуальну тему поділилися консультанти інтернет-гіпермаркету Насолода -sex-shop.ua.
Головне, що ви треба пам'ятати про анальний секс, це те, що задоволення повинні отримувати обоє партнерів. Якщо в цьому питанні у вас повна згода, все інше ви легко пройдете.

Як розробити анус.

Щоб запобігти болю та не отримати негативного досвіду, необхідно розробляти анус поступово. Для цього можна використовувати пальці або спеціальні анальні стимулятори. В нашому магазині представлений великий асортимент таких стимуляторів для новачків і ціна на них не велика.

Дуже важливо, щоб перший досвід був приємним, тому починайте з легкої стимуляції анусу тоді, коли ви двоє збуджені і додаткові пестощі тільки посилять ваше задоволення.
Ідеальний стимулятор для таких випадків, це анальне намисто. Воно являє собою ланцюжок із кульок, що поступово розширюються в диаметрі, та забеспечує дуже делікатну стимуляцію. Анальне намисто можна використовувати як під час прилюдії, так і під час статевого акту для підсилення оргазму. А найбільш інтенсивні відчуття можна отримати, якщо витягнути намисто беспосередньо під час оргазму.

Щоб комфортно та із задоволенням розробити анус, ми рекомендуємо скористатися анальними пробками. Для цієї мети випускають плаги в трьох розмірах - маленькі, середні і великі. Їх можна використовувати для додаткової стимуляції під час сексу або носити в будь-який інший час. Орієнтуйтеся на свої відчуття, після того, як звикнете до розміру, переходьте на стимулятор більшого діаметра. Після таких тренувань можете бути впевненими, що під час анального сексу ви відчуєте тільки задоволення.

Максимальний комфорт з анальними мастилами.

Для того, щоб освоєння анального сексу пройшло гладенько радимо обов'язково користуватися спеціальним анальним мастилом. Анальні лубриканти густіші по консистенції, тому забезпечують більш легке і тривале ковзання.

Серед анальних мастил, є лубриканти із знеболюючим ефектом. Багато хто думає, що якщо в складі лубриканта є анестетик, то можна відразу приступати до анального сексу і не буде болючих відчуттів. Це не так. Повне знеболювання позбавило б вас чутливості і можливості отримати задоволення. Крім того, втрата чутливості підвищує ризик травми і може привести до серйозних ускладнень. Тому знеболюючі анальні лубриканти мають легкий анестезуючий ефект і лише притупляють чутливість, забезпечуючи більший комфорт і розслаблення при невеликому збільшенні звичного для проникнення діаметру, наприклад при використанні стимулятора більшого діаметру або переході від стимулятора до статевого контакту.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share