"Брати Гадюкіни" записують два нові альбоми

2016-03-28 21:50:22

 "Сміх і гріх" це веселі пісні про гірку й солодку долю мужчини, каже басист і вокаліст рок-гурту "Брати Гадюкіни" Ігор Мельничук, 50 років. Розповідає про шостий студійний альбом, над яким працює група.

 Назву "Сміх і гріх" придумав наш барабанщик Михайло Лундін, продовжує. А хто знає, що в нього в голові? Можливо, мав на увазі кричущу недолугість, або що так говорять, коли бракує слів. А ще є такий анекдот: чернець, затягуючись цигаркою з "травичкою", каже: "І сміх і гріх".

Нещодавно "Гади" оприлюднили пісню, яка дала назву майбутній платівці.

 Вона ностальгічна. В стилі диско-фанк. Про нас. Тих, хто не зважає на вік і лізе на сцену. Намагаємося не втрачати енергію. От 70-річні дядьки з "Роллінґ стоунз" молодці. На них треба рівнятися. Дивишся на "роллінгів" і стає смішно, але по-доброму, бо вони веселі. Ще й музиканти, які несуть світло. Само­іронічні. Можна ненавидіти себе й людей, можна іронізувати, бо вони недосконалі. Але робити це треба з любов'ю, бо ненависть це така енергія, яка з'їдає і тебе й інших.

В альбом ввійдуть 13 композицій. Зокрема ремікс на старий хіт "Гадюкіних" і переспів відомого українського гурту. Якого саме рокери не кажуть.

 Вже майже закінчили написання текстів. Усі наші пісні автобіографічні, або розказують про пригоди друзів. Повірте, цього матеріалу вистачить ще на 10 альбомів. Чи варто чекати в новому альбомі сюрпризів переходу до інших стилів? Кожна наша пісня музичний сюрприз. Головне, щоб не "дитяча несподіванка". Нам під 50 років, але ми любимо рок-н-рол, панк, "кислоту", хіп-хоп. Ми, як медузи, ввібрали в себе всі стилі. Нас іноді для кіно просять музику ХІІІ століття написати і ми це робимо. А глупоцьких історій у нас вистачить на яку завгодно мелодію. Наприклад, у попередньому альбомі в пісні "День народження" згадав свого приятеля. Він поїхав в Америку, прибирав туалети в Нью-Йорку. На його жінку й дитину "наїхали". Він натовк писки неграм як колишній боксер не міг вчинити по-іншому. Посадили в тюрму.

"Брати Гадюкіни" також працюють над проектом "Башти Вавилона".

 Не хотілося змішувати пісні про війну і якусь дурацьку любов. Тому нові речі як "Історія однієї курви" про продажних політиків та "Йде нині война" ввійдуть до іншої платівки. "Башти" будуть серйознішою, філософською роботою.

Вихід альбому "Сміх і гріх" заплановано на осінь цього року.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share