Новий фільм Вуді Аллена відкриє Каннський фестиваль Перевести вGoogleBing

2016-03-29 23:04:22

Фільмом відкриття 69-го Каннського кінофестивалю стане нова картина Вуді Аллена "Клубна публіка" (Café Society). Прем'єра відбудеться в офіційній позаконкурсній програмі фестивалю. Вона запланована на 11 травня.

Це вже третій фільм Аллена, який відкриє Каннський фестиваль, після "Голлівудського фіналу" у 2002 році і "Півночі в Парижі" у 2011-м. Аллен - єдиний режисер, який удостоївся такої честі.

В центрі сюжету стрічки - історія молодої людини, який у 1930-х приїжджає до Голлівуду в надії знайти роботу в кіноіндустрії. Там він закохується і занурюється в бурхливе життя так званого café society - місцевої богеми, яка проводить час в модних кафе та нічних клубах.

Головні ролі в картині зіграли Джессі Айзенберг і Крістен Стюарт. Також у стрічці з'являються Стів Карелл, Паркер Поузі і Блейк Лайвлі. Оператором "Клубної публіки" став триразовий лауреат "Оскара" за "Апокаліпсис сьогодні", "Червоних" і "Останнього імператора" Вітторіо Стораро.

"Клубна публіка" - 47-й фільм Аллена і вже 14-я його стрічка, включена до позаконкурсної програми Канн. Чотири рази кінематографіст вигравав премію "Оскар" (за режисуру "Енні Холл", а також сценарії "Енні Холл", "Ханна і її сестри" і "Півночі в Парижі") і ще 20 разів номінувався на нагороду. Він також вигравав "Срібного ведмедя" Берлінського фестивалю за режисуру "Кохання і смерть".

69-й Каннський фестиваль пройде з 11 по 22 травня 2016 року. Президентом журі основного конкурсу виступить режисер "Шаленого Макса" Джордж Міллер. Програма фестивалю буде оголошено 14 квітня.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share