Австралійка вийшла заміж за донора сперми після того, як народила від нього дитину

2016-03-25 15:22:03

Деякі можуть закохається після випадкового сексу, дізнаючись з ранку ім'я партнера. А дехто пішов ще далі. Так двоє людей з Австралії познайомилися і покохали один одного після народження дитини.

Історія кохання Аміни Харт і Скотта Андерсена з австралійського штату Вікторія надихаюча і дійсно романтична. І хоч кінець цієї історії неймовірно зворушливий, вона починалася з дуже сумної події.

Аміна втратила двох синів Марлона і Луї через генетичне захворювання, що зустрічається тільки серед хлопчиків. Марлон прожив лише 14 тижнів, а Луї помер у віці одного року і двох місяців. Після їх смерті жінка тривалий час приходила до тями, і зрозуміла, що життя без дітей не має ніякого сенсу.

Щоб вирішити цю проблему, вона звернулася до банку сперми і пройшла процедуру ЕКЗ. Через 9 місяців у неї з'явилася дочка Лейла. Аміна знала, що чоловік, який став батьком її дитини, прийняв рішення залишитися анонімним донором і не брати участь в долі малюка ні до, ні після його народження. Проте їй дуже захотілося знайти батька її дитини і показати йому новонароджену дочку.

З допомогою соцмереж Аміна знайшла Скотта і була приємно здивована тим, що той швидко погодився на зустріч.

Після зустрічі між Аміною і Скоттом зав'язався роман. Зустрічалися закохані близько року. І в один прекрасний день Скотт вийшов в магазин за молоком для Лейли, а повернувся з обручками.

Закохані одружилися на березі океану, в день, коли помер син Аміни Луї. Вона свідомо пішла на цей крок, щоб ця дата більше не була днем скорботи.

Натхненна таким поворотом у своєму житті, Аміна Харт написала книгу під назвою "Як я зустріла твого тата". У ній жінка згадує про трагедію, яка трапилася в її житті, і про щастя, яке послідувало за цими подіями.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share