Над ними сміються мільйони: найкумедніші персонажі Disney

2016-03-28 17:45:22

Вчені довели, що сміх продовжує життя. Якщо вірити цьому, тоді навіть приблизно важко підрахувати, скільки років життя подарували людям мультфільми Disney. Адже деякі герої десятками років дарують посмішку кожному з нас.

Свен (Холодне серце)

Незважаючи на те, що Свен - олень, серце у нього справжнього собаки, а точніше добродушного лабрадора. Вірний і сміхотливий компаньйон Крістоффом, в непростих ситуаціях він часто підштовхує кращого друга йти за велінням серця. Улюблені ласощі Свена - морквина, і він постійно намагається відхопити ласий шматочок, позбавивши сніговика Олафа носа. Цікавим фактом є те, що в процесі створення образу Свена в студію Уолта Діснея привели справжнього оленя. В результаті спостережень за пластикою і поведінкою звіра був створений неповторний персонаж добродушного рогатого героя.

Тімон і Пумба

Пумба - в міру вгодований і не в міру привабливий кабан. Щирий, відкритий і наївний, він вірить в справжню дружбу і готовий віддати за неї останнього жука. Тімон - кращий друг Пумби, ледачий егоцентричний мангуст. Перебуваючи на самому дні харчового ланцюжка він використовує більш сильного друга в якості засобу пересування. Кращі друзі живуть за своїми правилами під девізом "Хакуна Матата"! Будучи майстерними гурманами, вони в будь-який момент готові відправитися на інший кінець світу заради екзотичного жучка.

Дональд Дак

Вперше з'явившись на екрані в далекому 1934 році Дональд Дак став найвідомішим каченям в світі. Дональд не вміє контролювати свій неприборканий характер, що раз у раз втягує його в неприємності і стає причиною розбрату з Дейзі Дак. Але в той же час енергійне каченя готовий в будь-який момент прийти друзям на допомогу. Протягом 50 років фірмовим "качиним" голосом говорив Кларенс Неш, після чого його змінив аніматор Disney Тоні Ансельмо.
Орегонский Університет уклав з компанією Уолт Дісней договір, що дає право на використання зображення Дональда, який став символом навчального закладу.

Луїс (Принцеса і жаба)

Незважаючи на величезні розміри і лютий зовнішній вигляд у крокодила Луїса величезне золоте серце. Найбільше Луїс обожнює джаз і ніколи не розлучається зі своєю трубою, щоб всім своїм друзям продемонструвати свій талант. Роками плаваючи уздовж Нового Орлеана Луїс надихається джазовими мелодіями, що звучать з пропливаючих поблизу кораблів. Одного разу він не зміг втриматися і вклинився в виступ групи музикантів, викликавши шок у всіх присутніх. З тих самих пір Луїс не втрачає надій знайти людське обличчя і стати всесвітньовідомим джазменом.

Майк Вазовський (Корпорація монстрів)

Серйозний, цілеспрямований, окатий і впевнений в собі монстр Майк є уособленням ідеального працівника. Ось тільки щоб виконувати головну функцію монстра - лякати людей, необхідно бути трішки страшніше. Саме через нестачу страхітливих характеристик Майк став працювати лише помічником страшили свого вірного друга Саллі. Щоранку Майк відповідально тренує Саллі перед роботою, щоб добитися ідеального переляку і отримати якомога більше енергії від крику дітей. Але який сюрприз дізнатися, що дитячий сміх дає в десять разів більше енергії. Ось тут Майк і знаходить своє справжнє покликання. Адже дарувати сміх завжди приємніше, ніж сіяти страх.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share