"Царське весілля" за 20 мільйонів доларів влаштував російський магнат для сина

2016-03-28 20:30:22

Світові зірки, корона за 5 мільйонів євро, 25-кілограмова сукня з коштовним камінням та квіткові композиції на 4 мільйони. Таке весілля влаштував російський магнат Михайло Гуцерієв для свого сина.

28-річний Саїд одружився із 19-літньою Хадіжи Ужаховою. Цнотливу наречену з Інгушетії шукали для нареченого 4 роки. Дівчина - студентка, навчається в медичному університеті на стоматолога. Красуня і скромниця.

Красу і молодість нареченої підкреслили тисячі живих квітів, якими був прикрашений вхід в концертний зал на вулиці, весь перший поверх і саме місце святкування. Такі флористичні композиції коштують близько 200 тисяч доларів.

Сама Хадижа була в неймовірної краси сукні від модного дому Elie Saab вагою 25 кілограмів. Цей наряд був зроблений на замовлення, тому обійшовся він приблизно в 350 тисяч доларів. Голову нареченої прикрашала корона, інкрустована діамантами. Вартість прикраси - 5 мільйонів доларів. А ось макіяж від провідних візажистів "потягнув" всього на пару сотень доларів.

На царське весілля зібралося 600 гостей. Серед них навіть президент Інгушетії Руслан Аушев і багато інших представників політичної еліти.

Частування кожен гість міг вибрати на свій смак: плов, шашлик, суші. Не обійшлося і без чорної і червоної ікри в спеціальних відерцях. На десерт пригощали 4-метровим тортом.

На святі Саїда та Хадіжи виступили Стінґ, Елтон Джон, Дженніфер Лопес, Бейонсе та Алла Пугачова. А в фіналі випустили потужний феєрверк, який було чути у всій західній частині Москви. Загалом весілля обійшлося приблизно у 10 мільйонів доларів. Друга частина святкування відбудеться у Великобританії.

Нагадаємо, інгульський мільярдер Михайло Гуцерієв власник російської нафтової компанії, елітної московської нерухомості та інших бізнесів. А ще він автор текстів пісень російських поп-виконавців Кіркорова, Орбакайте, Шуфутинського.

Він входить до 20-ки найбагатших людей світу. Його статки за минулий рік склали понад 2,5 мільярда доларів. В столиці Чечні іменем живого олігарха названа вулиця.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share