Українські школярі зможуть перейти на домашню освіту

2016-03-28 11:20:23

Міністерство освіти і науки України затвердило Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах. Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом. Про це повідомляє "Освіта.юа".

Документ визначає порядок зарахування учнів на індивідуальну форму навчання і організацію індивідуальної форми навчання для здобуття повної середньої освіти.

На індивідуальну форму навчання зможуть перейти учні, які не спроможні відвідувати навчальний заклад за станом здоров'я; проживають у селах і селищах, де кількість учнів у класі становить менше 5 осіб; проживають у зоні збройного конфлікту, на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де влада не здійснюють свої повноваження; для дітей-біженців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українських школярів навчатимуть заощаджувати ресурси

Також здобувати домашню освіту можуть обдаровані діти, які випереджають у розвитку своїх ровесників і здатні освоїти програму середньої школи достроково.

Вчителям, за рішенням керівництва школи та відповідного органу міністерства освіти, необхідно буде проводити уроки вдома у дітей іноземних громадян і осіб без громадянства (діти-біженці, діти, чиї батьки подали заяви на отримання статусу біженця, діти іноземців і осіб, які утримуються в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Нагадаємо, експерт повідомив, що школярам бракує радників з вибору майбутньої освіти.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share