В Києві покажуть білоруський "збор"

2016-03-28 13:30:23

31 березня о 18:00 в Ізоляції ( вул. Набережно-Лугова, 8)відкривається виставка "Zbor. Рух білоруського мистецтва". Про це повідомляє Platforma.

Виставка "Zbor. Рух білоруського мистецтва" (біл. zbor зібрання) вперше в Україні представляє зріз сучасного білоруського мистецтва і є важливою подією для розуміння процесів, що відбувалися в білоруському культурному просторі за останні 25 років.

Zbor це результат діяльності дослідницької платформи Kalektar, яку було створено групою митців і кураторів з метою вивчення та збереження новітньої історії мистецтва Білорусі. В основі виставки 40 ключових творів, які, на думку експертної ради платформи Kalektar, визначили основні тенденції та напрями розвитку сучасного білоруського мистецтва. Виставка охоплює понад двісті експонатів: документальні фотографії, дослідницькі есе, а також оригінальні роботи білоруських митців, створені в період з кінця 80-х років минулого століття до наших днів. Значну частину експозиції складає велика медіа-презентація, що включає оригінальні відео-роботи більш ніж двадцяти авторів, а також рідкісні документальні відеоматеріали перформансів і мистецьких акцій. Експозиція складається з робіт понад п'ятдесятьох білоруських митців, які живуть та працюють у країні та за її кордонами.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share