В Німеччині знайшли сліди давньої битви

2016-03-28 10:30:22

Вчені виявили на березі річки в Північній Німеччині сліди масштабного і кровопролитного бою кінця бронзового століття, яке поставило під сумнів ідею про те, що Європа кардинальним чином відставала у військово-економічному плані від Стародавнього Єгипту і інших лідерів античності. Про це повідомляє Science.

Археологи знайшли біля берегів річки неподалік від Балтійського моря сліди великої битви, яка відбулася на стародавньому мосту приблизно 3,2 тисячі років тому, в ході якої загинуло кілька тисяч воїнів двох ворогуючих давньогерманських племен, повідомляє новинна служба журналу Science.

"Якщо наша гіпотеза вірна, і всі ці артефакти відносяться до однієї і тієї ж події, то тоді ми дивимося на сліди конфлікту таких масштабів, які ми ніколи не знаходили на північ від Альп. Його просто немає з чим порівнювати. Цілком можливо, що це перший слід "світової війни" стародавнього світу ", - заявив Томас Тербергер (Thomas Terberger) з Центру культурної спадщини Нижньої Саксонії в Ганновері (Німеччина).

Тербергер і його колеги натрапили на сліди "справжньої" першої світової війни Європи, вивчаючи незвичайне поховання жителів Німеччини часів кінця бронзового століття, яке було відкрито археологом-аматором в 1996 році на берегах річки Толленса, в 120 кілометрах від Берліна.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share