Чому ніхто не любить найрозумніших?

2016-03-29 11:51:22

Про це розповідає читачкам Gazeta.ua Міла Левчук, педагог і експерт із сімейних стосунків.

"Вони всі помічають, скрізь улізуть. Завжди заведуть суперечку про макарони-макарунси, чи є фейком розказана історія. І як же змовчати на пропущену кому ?! В розумняшок один аргумент: "Ганьба яка, скажи дякую, що тобі вказали і виправили, більше знаєш - розумнішою виглядаєш" І начебто вони мають рацію, крити нема чим. Забула кому - плати кров'ю, мерзотниця. Але що за цим ховається?

1. Це почуття погано прихованої переваги і бажання про неї заявити. Розумняшки від цього люто відбиваються, але якщо прислухаються до себе і подумають, чому їх так тягне і так приємно лізти з вказівками, то виявлять саме це.

2. Бажання принизити того, хто висувається: "Претендуєш? Відповідай. Я ось не претендую, але відповідаю. Ти не краща від мене". Насправді це тривожний симптом жінки-мінус - вони порівнюють себе з іншими і лізуть конкурувати. У них є звичка вказувати і сперечатися, коли їх не просили, і вважати себе благодійницями. До цього зазвичай додається непереборне бажання критикувати людей, не зважаючи на їхні почуття, і знижувати їх самооцінку. Тобто ви не тільки шкодите собі, своїм відносинам із оточуючими, але ще і самим людям навколо. А вдаєте, що допомагаєте. Допомагати - це вказати на помилку іноземцю, який вивчає російську і просив вас виправляти, а те, що ви робите, - насильство.

Ця погана звичка вилазить і в спілкуванні з чоловіками, а вони цього терпіти не можуть. Дамочка, що лізе зі снобиськими коментарями, різко втрачає 50% своєї привабливості. За те, що він говорить "звОнит", ви маєте право додати його в чорний список. Але робити йому зауваження - ні. А в відносинах це завжди маленький камінчик на шальках терезів "За що я її не люблю". Тому що це НІКОМУ не подобається. Так, ви маєте рацію, але вас не кохають. Що для вас важливіше?

Якщо ви маєте намір вилізти з обладунків жінки мінус, має бути важливішим друге. І якщо ви складете зброю, нічого не трапиться! Не почнеться війна, не заплачуть діти. Ви просто позбудетеся способу самостверджуватися за чужий рахунок і незабаром відчуєте свободу від конкуренції і зростання самооцінки.

А ви любите тикати людей носом?"- сміється Міла.

Цьом-цьом, пробач, я зайнята",- як перевірити, чи хоче чоловік одружитисяИсточник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share