Люди в масках проводять обшук у кримськотатарській родині в Криму

2016-03-29 07:45:23

Глава ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв повідомляє про новий обшук, який проводять 29 березня в Красноперекопському районі Криму в родині кримських татар.

За його інформацією, на обшук прибули озброєні люди в масках.

"Зараз у Красноперекопському районі в селі Новоіванівка вул. Смоленська, 17, в будинку Ісаєва Мідата проходить обшук. Традиційно люди в масках зі зброєю, які прибули на трьох легкових і двох газелях", написав Смедляєв у Фейсбуці, повідомляє "Крим.Реалії".

Інші подробиці того, що відбувається, невідомі. Коментарі російських правоохоронних органів Криму традиційно відсутні.

Нагадаємо, хвиля обшуків у делегатів Курултаю кримських татар пройшла минулого тижня в Криму. Пояснення правоохоронців відносного того, що відбувалось, так і не з'явились.

До цього в Криму глава Ради безпеки Росії Микола Патрушев провів нараду, на якій заявив про збереження загрози дестабілізації ситуації на півострові.

Міжнародні організації, в тому числі Європарламент, неодноразово заявляли про порушення прав людини в незаконно анексованому Росією Криму, зокрема щодо кримськотатарського населення, і закликали Москву припинити порушення. Підконтрольна Росії влада Криму називає такі заяви "перебільшенням".Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share