Марії Кисельчук чоловік залишив свиноферму

2016-03-29 03:40:22

 Із чоловіком не зійшлися характерами. Він бізнесмен. Бачить, як нажитися на чомусь. Та й годі. Хотів посадити мене вдома. Щоб народила йому купу дітей і займалася господарством. Але я не з таких жінок, розповідає киянка 33-річна Марія Кисельчук.

У лютому переїхала від чоловіка, винаймає однокімнатку.

 Ініціатором розлучення став Федір. Прийшов увечері й сказав, що йому потрібна нормальна жінка, яка зустрічатиме з мискою борщу, а не з картиною, говорить Марія. Ми прожили у шлюбі три роки. За цей час побудували дім у місті Бровари на Київщині, завели свиноферму. Федір має бізнес робить меблі з дерева. Я творча натура. ­Люблю малювати.

Думаю, одна з причин розлучення і те, що я не хотіла дітей. Спочатку планувала миритися. Але слухавку він не брав, додому мене не пускав. Із часом зрозуміла, що мені добре у зйомній квартирі.

Марія найняла адвоката, подала заяву до суду про майнові претензії до чоловіка.

 На суд ні я, ні він не являлися, каже Марія. Адвокати між собою домовлялися. А коли суддя виніс рішення, я була в шоці. Мені чоловік віддав свиноферму, меблевий гарнітур, що подарували мої батьки, та машину, бо то його подарунок. На хату претендувати не можу, бо Федір довів, що побудував її за власні гроші, які заробив до весілля. А все майно, яке нажив зі мною, це свині.

Жінка проігнорувала рішення суду й по майно не поїхала.

 Почав дзвонити й казати, що мої свині голодні і кричать постійно. Рекомендує їх забрати. А куди я маю перевезти щонайменше 20 голів?

 Этим поступком проучил бывшую жену за лень. Я у нее был как прислуга. Слышал только: то подай, это принеси, каже Федір Кисельчук, 38 років.

 Наказати так порадила моя адвокат. У рішенні суду є пунктик, що моя дружина навряд чи читала. Якщо протягом місяця вона не забере своє майно, то його власником стану я.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share