Мати опублікувала лист Афанасьєва з російської колонії: кажуть, що я нацист, хочуть штрафувати

2016-03-29 13:41:22

Мати кримського політв'язня Геннадія Афанасьєва, який відбуває термін у російській колонії, опублікувала у Facebook лист сина. У ньому Афанасьєв повідомляє про те, що сидить у штрафному ізоляторі, а також про штраф, який він може отримати через свої татуювання на тілі, пише Крим.Реалії.

"Сфотографували татуювання, відправили на експертизу, кажуть, що я нацист, хочуть штрафувати..." написав він.

Також Афанасьєв повідомив про те, які книги читає, і передав привіт Олегу Сенцову та Олександру Кольченку, яких також засудили до 20 і 10 років колонії в Росії.

"Читаю Бальзака, Стендаля "Червоне і чорне", Зигмунда Фрейда, вивчаю соціологію й економічну теорію. В цілому, в мене все стабільно, в боях. Ну як ще? Усім-усім теплі обійми, особливо Саші й Олегу, якщо буде можливість...", цитує сина Ольга Афанасьєва.

Нагадаємо, кримський політв'язень Геннадій Афанасьєв засуджений у Росії у "справі Сенцова-Кольченка" і відбуває покарання у виправній колонії-25 в російському Сиктивкарі.

9 березня суд зобов'язав етапувати Афанасьєва в колонію, розташовану ближче до його місця проживання (Кримського півострова).

Афанасьєв є фігурантом кримінальної справи проти українського режисера Олега Сенцова, засудженого до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у створенні терористичної організації в Криму. Справу Афанасьєва розглядали в особливому порядку, оскільки він дав свідчення і свідчив проти інших фігурантів.

Однак на процесі у справі Сенцова й активіста Олександра Кольченка він відмовився від свідчень, заявивши про тортури під час допиту. Афанасьєв повідомив, що обмовив Сенцова і терористичної організації за їхньої участі в Криму не було.

Правозахисний центр "Меморіал" визнав Афанасьєва, Сенцова і Кольченка політичними в'язнями.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share