Nissan поки не продаватиме Leaf в Україні через погану інфраструктуру

2016-03-29 12:35:23

Автомобільна корпорація Nissan до першого кварталу 2017 року не має в планах початку офіційних продажів в Україні своїх електромобілів.

Нині в Україні нема відповідного стимулювання популяризації автомобілів на електротязі, повідомляє PR-менеджер "Ніссан Мотор Україна" Володимир Іванов УНІАН.

За словами Іванова, це рішення ухвалили у зв'язку з незацікавленістю українського уряду в популяризації електромобілів і відсутністю відповідної інфраструктури.

"В європейських країнах, які турбуються про стан екології, скорочення викидів СО2 в атмосферу і, відповідно, зацікавлені у популяризації електромобілів, існують дотації на купівлю електромобілів населенням у розмірі до 8 тисяч євро. Крім цього, у деяких країнах уряди скасували ПДВ, разові і регулярні податкові платежі. Що стосується України, то зараз наша країна перебуває у непростих умовах, і, відповідно, на подібні преференції український покупець не розраховує. Додатковим стимулом купівлі електромобіля могло б стати скасування ПДВ, яке зменшило б податкове навантаження, але поки цього не сталося", - повідомив Іванов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні цього року почнуть офіційно продавати електромобілі Renault

Крім того, за його словами, крім дотацій, в європейських країнах власники електрокарів також звільняються від сплати за проїзд тунелями, можуть безкоштовно в'їжджати до центральної частини міста, зелених зон, а також безкоштовно користуються парковками і зарядними станціями.

Представник Nissan також додав, що в Україні на сьогодні немає розвиненої інфраструктури, що дозволяє власнику електрокара комфортно користуватися своїм автомобілем.

"Деякі паливні компанії на своїх АЗС встановлюють зарядні станції, але цього недостатньо. Має бути підтримка уряду у створенні нормальної інфраструктури. У деяких європейських країнах покриття зарядними станціями сягає 80% доріг", - додав Іванов.

Нагадаємо, Smart Electric Drive офіційно представлять на українському автомобільному ринку.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share